Wydzielone miejsca dla palących, oferta kabin, wiat

Konieczność wydzielenia miejsca dla osób palących stała się szczególnie istotna wobec ustawy, która wprowadza zakaz palenia w miejscach pracy, publicznych, na ulicach. Wiele zakładów pracy, firm, instytucji oraz gminy, aranżują oraz wyposażają specjalnie przystosowane wiaty, w których osoby palące nie szkodzą innym, nie zmuszają ich do biernego palenia. Jednocześnie szeroki asortyment rozwiązań, pozwala dostosować je do wymagań i warunków w danym obiekcie.

palarnia zewnętrzna

Asortyment w zakresie specjalnych wiat oraz kabin opracowanych i skonstruowanych z myślą o palaczach, to dziś bardzo istotna część oferty firm dystrybucyjnych w zakresie architektury miejskiej, wyposażenia firm obiektów. W zależności od specyfiki i wymagań klienta, w szerokim asortymencie znajdują się zarówno rozwiązania wykorzystywane wewnątrz budynków, jak i typowa palarnia zewnętrzna, chroniąca przed czynnikami pogodowymi.

Zewnętrzna kabina dla palących to bardzo popularne rozwiązanie, często wybierane jako wydzielone miejsce poza obiektami firmowymi, biurowymi, produkcyjnymi. W ofercie dostawców tego rodzaju rozwiązań, są zarówno proste konstrukcje, chroniące przed wiatrem deszczem itp., jak również miejsca wyposażone w wygodne ławeczki, estetyczne pod względem wzornictwa siedziska, kosza, popielniczki. Stylistycznie wkomponowują się w otoczenie obiektu.